Aksidenti në Korçë/ Ministri i Drejtësisë Manjani: Tragjike humbja e jetëve ! Ngushëllime familjeve

273

Gazeta Telegraf/ Ministri
i Drejtësisë, Ylli Manjani ka postuar në profilin e tij në Twitter një mesazh
ngushëllimi për vdekjen e 2 punonjësve të policisë në një aksident rrugor.


“Kanceri dhe aksidenti na rrëmbeu
sot tre punonjës të Policisë së Burgjeve në Korçë. Tragjike! Ngushëllime
familjeve!”, është shprehur Manjani
.