Aksident në zonën e plazhit, plagoset një person në Durrës

406
Sigal

Një aksident ka ndodhur tek stacioni autobusave në vendin e quajtur ‘Pranvera’ ku janë përplasur një makinë tip ‘Benz’ me urbanin e linjës së plazhit.

Si pasoj ka pasur dëme materiale dhe  gjithashtu një persone që ka marrë lëndime është shoqëruar  për të marrë ndihmë e parë nga bluzat e bardha me urgjencë.

Ne vendin e ngjarjes ka mbërritur policia dhe po punon përn zbardhjen e plotë të shkaqeve.

Image