Aksident në Tiranë, makina përplas këmbësorin. E nisin urgjent në spital

69

Një kalimtar është përplasur nga një makinë, ndërsa isht duke ecur në bulevardin “Bajram Curri”, në Tiranë.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 19:10 dhe sipas policise, mjeti me drejtues shtetasin E.D., 32 vjeç, ka aksidentuar një këmbësor ende të paidentifikuar rreth 75 vjeç.

Ai është dërguar menjëherë në spital, nën kujdesin e mjekëve, nderkohe qe policia po kryen hetimet per zbardhjen e ngjarjes.