Aksident në Rrogozhinë, përplaset autoambulanca e Fierit, dyshohet për katër të plagosur

41
Sigal

Një aksident ka ndodhur në vendin e quajtur “Bishti i Zhurit”, në Rrogozhinë. Raportohet se është përplasur autoambulanca e Fierit. Nga aksidenti janë plagosur personat që udhëtonin brenda në ambulancë, dhe dyshohet për katër.