Aksident në Pogradec, përplasen dy automjete

18
Sigal

Një aksident me dëme të shumta materiale ka ndodhur në aksin nacional Pogradec-Qafë Thanë në afërsi të fshatit Mëmëlisht.

Sipas policisë në këtë aksident janë përfshirë dy mjete të cilat kanë pësuar dëme të shumta materiale, por jo dëme në njerëz.

Në vendngjarje ndodhet policia dhe po punon për shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.