Aksident në Lezhë/ Makina merr para biçikletën, lëndohen dy shtetaset pasagjere në 2 mjetet

52
Sigal

Një aksident ka ndodhur në aksin Lezhë-Shëngjin, ku një automjet dyshohet se ka përplasur një person që udhëtonte me biçikletë.

Burime policore bëjnë me dije se janë përfshirë në një aksident rrugor 2 mjete.

Gjithashtu, sipas raportimeve, kanë marrë dëmtime 2 shtetase ,të cilat ndodheshin pasagjere në këto mjete. Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor në vendngjarje , po kryhen veprimet.