Aksident në kryeqytet, kamioni përplas makinën (Foto)

307
Sigal

Një aksident është regjistruar ditën e sotme pranë kryqëzimit, te “Pallati me Shigjeta”.

Një kamion është përplasur me një makinë. Kamioni duket se nuk ka mundur të frenojë dhe për pasojë e ka marrë makinën para për rreth dhjetë metra.

Fatmirësisht nuk raportohen për persona të lënduar.