Sigal

Një shofer kamioni ka aksidentuar për vdekje një kalimtar në Yrshek të Tiranës. Viktima quhet Ali Fuçia, rreth 65 vjeç.

Policia njoftoi paraprakisht se “më datë 9.10.2018, rreth orës 14:16, në rrugën dytësore në Yrshek, kamioni me drejtues shtetasin A. Sh., ka aksidentuar me pasojë vdekjen e menjëhershme, një këmbësor të gjinisë mashkull.

Shërbimet e Policisë dhe drejtuesi i mjetit, shtetasi A. Sh., ndodhen në vendngjarje, po kryhen veprimet e mëtejshme hetimore dhe proceduariale.”