Aksident i rëndë në Shkodër, motoçiklisti në spital në gjëndje kritike

653
Një aksident i rëndë ka ndodhur në afërsi të Urës së Mesit në Shkodër, pranë fshatit Dragoç, ku një person është rrëzuar nga motoçikleta.
Impati ka qenë i fortë dhe personi në fjalë, ende i paidentifikuar, është dëmtuar rëndë dhe aktualisht ndodhet në spital në gjëndje kritike për jetën.
Policia ka nisur hetimet për ngjarjen dhe zbardhjen e shkaqeve.
Sigal