Aksident i rëndë në Burrel, 1 i vdekur dhe 3 të plagosur

511
Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Burrel –Komsi.
Nga të dhënat e para, mësohet se si pasojë e aksidentit, një persona ka mbetur i vdekur, ndërsa tre të tjerë janë plagosur.
Ende nuk dihen rrethanat e aksidentit, por policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur punën për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti të rëndë.
Sigal