Aksident i rëndë në afërsi të Rinasit, disa të plagosur

412
Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në rrugën e Rinasit. Burime nga vendi i ngjarjes kanë bërë të ditur se, dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Ndërkaq fatmirësisht është mësuar se nuk ka pasur viktima, por vetëm të plagosur që janë dërguar në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Për shkak të aksidentit të ndodhur, ka pasur rradhë të gjata makinash, më shumë se 1 kilometër.
Sigal