Presidenti Meta, marshim me të rinjtë në Kombinat: Shqipëria e shqiptarëve dhe KURRË e oligarkëve dhe mafies ndërkombëtare

49
Sigal

Presidenti Ilir Meta u ka bërë thirrje qytetarëve që të marrin pjesë në zgjedhjet e datës 25 prill, për të vendosur për të ardhmen e vendit.

Në një takim të zhvilluar me të rinj në Kombinat, kreu i shtetit u shpreh se “Shqipëria është e shqiptarëve dhe KURRË e oligarkëve dhe mafies ndërkombëtare”.