Foto/ Lleshi në Lezhë përkrah të dënuarit për trafike droge

116

Gjatë një vizite në Lezhë, ministri i brendshëm dhe përfaqësuesi i PS për këtë qark, Sandër Lleshi, ka patur pranë vetes një të dëntuar për trafik droge.

Këtë thotë mesazhi që një qytetar ka dërguar në Facebook-un e ish kryeministrit Sali Berisha.

Sipas tij, personi në foto quhet Altin Shtjefni dhe ka qenë i dënuar në Francë.

“Gjeneral Hashashi shoqërohet me trafikant droge! Lexoni denoncimin, mesazhin dhe shikoni foton e policit digjital”, shkruan Berisha.

‘Përshëndetje Doktor. Sot ministri Lleshaj me të dënuarin për trafik droge në Francë. Altin Shtjefni quhet zotëria që kam qarkuar me të zezë”, shkruan qytetari.