VIDEO/ Vogëlushi 18 muajsh ra në pusetë, shihni reagimin e nënës

60
Sigal

Një nënë e tmerruar ka shpëtuar heroikisht djalin e saj 18 muajsh, i cili ra brendas një pusete 5 metrash të thellë.

Amy Blyth, 23, ishte duke shëtitur me djalin e saj, Theo Prior, kur ai u zhduk përmes pusetës që u zu përsëri nga kapaku.

Pamjet, të kapura nga kamerat në një shtëpi fqinje, treguan momentin kur gruaja u hodh me shpejtësi u hodh në kanal për të shpëtuar fëmijën. Për fat, ajo ishte në gjendje ta kapte dhe ta nxirrte jashtë  por rrobat e tij mbetën të mbuluara me ujërat e zeza.