VIDEO/ SHBA, vinçi bie mbi një shtëpi në Orlando dhe ndan në dysh çatinë e saj

376

Për pak sa nuk është shndërruar në tragjedi aksidenti i ndodhur në një bllok banimesh në Orlando, SHBA, teksa një vinç ka rënë mbi një shtëpi, duke e ndarë në dysh çatinë e saj.

Pamjet e videos të transmetuara nga programi televiziv WFTV Skywitness 9 tregojnë se si mjeti i madh ka ndarë në dysh çatinë e një shtëpie.

Fatmirësisht aksidenti nuk ka shkaktuar viktima apo të plagosur.