Vdes në aksident këngëtari i njohur grek Pantelis Pantelidis

582
Humb jetën këngëtari i njohur grek Pantelis Pantelidis 32 vjeç. Gjatë viteve të fundit, Pantelis Pantelidis ishte ndër këngëtarët më të njohur në Greqi, por edhe në vendin tonë.Ai është përfshirë në një aksident tragjik me makinë mëngjesin e sotëm në Athinë.

Teksa po kthehej me makinë nga një lokal nate këngëtari humbi kontrollin e mjetit dhe u përplas me një pemë në zonën e njohur Vouliagmeni Bashkë me të, në makinë ishin edhe dy femra dhe pronari i lokalit ku këngëtari këndote
Sigal