U godit me vezë, reagon Macron: Nëse ka diçka për të më thënë, le të vijë

62
Sigal

Presidenti francez Emanuel Macron u qëllua me vezë ditën e sotme, pas një sulmi të mëparshëm me shuplakë në publik.

Ishte një i ri që ka goditur me vezë presidentin francez, ndërsa ky i fundit ishte duke vizituar një panair restorantesh dhe hotelesh në qytetin juglindor të Lyon, të hënën.

Pas sulmit mësohet se Macron deklaroi se:“Nëse ai ka diçka për të më thënë, le të vijë. Unë do të shkoj ta takoj atë më vonë”.