Tenton të kalojë rrugën, makina ja bën këmbën copa (Video +18)

384
Në një video të realizuar në një autostadë shihet një i ri i cili ka zbritur nga një makinë dhe ka tentuar të kalojë nga ana tjetër e autostradës.

Pakujdesia e tij duke parë vetëm njërin krah të rrugës ka rezultuar fatale pasi një makinë e ka perplasur duke ja bërë këmbën e tij copash.

Dy te rinj që ishin duke filmuar rastesisht kanë ndërprerë videon duke dashur ti vijnë në ndihmë pasi demtimi është vertet i tmerrshëm.
Sigal