Sulmet në Bruksel, arrestohet terroristi i tretë

496
Eshte arrestuar ne Anderlecht te Belgjikes Najimm Laachraoui, terroristi i trete qe mbijetoi pas sulmeve te djeshme ne Aeroportin e Brukselit, shkruajne mediat belge. Ai kerkohej edhe per sulmet e nentorit te shkuar ne Paris dhe ishte krahu i djathte i Salah Abdeslam. 
Sigal