Spanjë, 2 të vdekur dhe 6 të plagosur nga një shpërthim në një fabrikë fishekzjarrësh

468
Një shpërthim në një fabrikë fishekzjarrësh në Spanjë, ka shkaktuar vdekjen e të paktën dy personave dhe plagosjen e 6 të tjerëve, ndërsa bilanci pritet të rëndohet.
Sigal