Shikoni sesi Ivanka uron Melanian për ditëlindje

474
Melania Trump ka festuar dje ditëlindjen e saj të parë si Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara. Në një ditë të tillë nuk mund të mungonin urimet publike nga anëtarë të familjes. Një prej to, vajza e Donald Trump, Ivanka e cila përmes një statusi një Twitter ka shprehur urimin për njerkën e saj.
“Gëzuar ditëlindjen Zonja jonë e Parë (dhe njerka ime e jashtëzakonshme) Melania Trump. Një shembull i mahnitshme i mirësjelljes për të gjithë në!”- përfundon statusin vajza e presidentit të SHBA.
Sigal