Sherr me thika, disa të rinj sulmojnë njëri-tjetrin në park. Çfarë ndodhi në Prishtinë

23
Sigal

Disa të rinj në Prishtinë janë përfshirë në një sherr me thika. Sipas informatave fillestare, rasti ka ndodhur pak më parë në lagjen “Kacallarët”.

Në këtë përleshje janë të përfshirë disa persona dhe se ngjarja ka ndodhur afër parkut të qytetit në Prishtinë. Një prej të dyshuarve është ndaluar nga një qytetar.

Policia e Kosovës nuk ka kthyer përgjigje deri në momentin e publikimit të lajmit.