SHBA/ Adoleshenti vret veten duke bërë ‘selie’

385
Deshi të bënte “selfie” me telefonin në njërën anë dhe revolen e mbushur në anën tjetër – në dhomën e gjumit të shtëpisë së tij, në Teksas të Shteteve të Bashkuara. Në momentin e shkrepjes së fotografisë, Deleon Alsonso Smith e tërhoqi edhe këmbëzën e revoles. Kjo ishte me fatalitet për 19-vjeçarin, sepse një plumb i vetëm i depërtoi në tru dhe e la të vdekur në vend. NBC raporton se i riu – që ka lënë dy fëmijë dhe gruan e re – sapo ishte regjistruar në një kolegj
Sigal