Rita Ora konfirmon hapjen e shkollës në Prishtinë

362
Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora ka konfirmuar hapjen e shkollës në Kosovë. Që para disa ditësh u raportua se ajo ka në plan të hapë një shkollë në Prishtinë dhe këtë Rita e ka konfirmuar nëpërmjet rrjeteve sociale.
Duke shpërndarë lajmin e dhënë nga “The Sun” Rita ka shkruar se “këto raportime janë të vërteta”. “Këto spekulime janë të vërteta. Unë po e hapi një shkollë”, ka shkruar këngëtarja në Twitter.
Sigal