Reshjet e dëborës në Bosnje shkaktojnë kaos, aksidentohen disa makina dhe një kamion (Video)

67
Sigal

Në Bosnjë Hercegovinë kanë nisur reshjet e para të dëborës.

Probleme janë regjistruar në qytetin, Kupres, ku shoferët e kanë të vështirë të udhëtojnë.

Mediat vendase raportojnë se është regjistruar një aksident, ku janë përfshirë disa automjete. Deri më tani nuk ka informacione për të lënduar, shkruajnë mediat.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni pamjet e mëposhtme.