Pitoni gjigan, ‘shoku i ngushtë’ i këtij fëmije

565
Sigal

Një fëmijë është filmmuar ndërsa luan me një piton gjigand. Ai rrotullohet rreth tij derisa arrin edhe të kapë kokën e gjarpërit duke e mbajtur vetëm pak centimetra larg fytyrës. Por ndërkohë në video e frikshme fëmija dhe prindërit dëgjohen duke qeshur.

Pamjet u filmua në Provincën Java të Indonezisë.

Video është bërë virale në internet.