Pamela Anderson në një lidhje me presidentin rus Vladimir Putin

635
Pamela Anderson ka deklaruar publikisht në një emission televiziv se ka pasur lidhje intime me Presidentin rus, Vladimir Putin.
Ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve kur ka qenë e ftuar në disa evenimente të rëndësishme në Rusi, por mbrëmjen e djeshme duket se ka konfirmuar lidhjen me Putin.
Theksojmë se ish roja më e famshme bregdetare është në lidhje me futbollistin francez, Adil Rami.
Anderson ka thënë që ka pasur lidhje me Putin që kur ishte i martuar me gruan e parë dhe se presidenti rus e ka ftuar shpesh here në Moskë.
Sigal