Ngjarja tragjike / Babai vret me thikë dy fëmijët e mitur, pastaj i jep fund jetës

111
Sigal

Një ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur në provicën e Padovës në Itali.

Një 49-vjeçar ka vrarë me thikë dy fëmijët e tij, vajzën 15-vjeçare dhe djalin 13 vjeç.

Lexo edhe : ‘Pandemia mbaron në vitin 2025’ / Konspiracionisti jep arsyen

Më pas, me të njëjtën thikë, mësohet se ai i ka dhënë fund edhe jetës së tij. Ngjarja ka ndodhur në Trebaseleghe.

Karabinierët mbërritën menjëherë në vendngjarje, ndërsa nuk ka ende ndonjë arsye zyrtare se përse ndodhi krimi i rëndë.