Në prag të ndarjes një prej çifteve më të famshme italiane (FOTO)

451
Sigal

Ata janë fotografuar së bashku të buzëqeshur vetëm pak
javë më parë, por duket se gjërat tashmë nuk shkojnë dhe aq mirë për Anna
Tattangelo dhe Gigi D’Alessio-n.

Çifti
i famshëm i këngëtarëve duket se po has probleme në çift dhe siç përflitet nga
burime pranë tyre, arsyeja është largimi i Tatangelo-s për të marrë pjesë në
turneun promovues të filmit “Un Natale al Sud”, ku ajo shihet në rolin e
aktores.

D’Alessio
e shoqëroi bashkëshorten në premierën e saj në Romë dhe fakti që ajo ka
zgjedhur ta vazhdojë turneun pa të, duket se nuk i ka pëlqyer këngëtarit të
famshëm.


këtë situatë nuk ka kontribuuar për mirë as deklarata e showgirl-it Valeria
Marini pak ditë më parë, e cila u shpreh se Gigi i kishte asaj para borxh dhe
se do të bënte mirë t’ja kthente sa më shpejt. D’Alessio dhe Tatangelo kanë një
histori 10-vjeçare së bashku si dhe një djalë të quajtur Andrea.