Ndiqeni LIVE/ Trump para kamerave me Hotin dhe Vuçiçin

110
Sigal

Pas nënshkrimit të marrëveshjes, Trump, Presidenti i Serbisë dhe Kryeministri i Kosovës po flasin para kamerave.