Kinë, zjarrfikësi i përfshirë nga flakët hidhet nga dritarja

433
Një zjarrfikës është përfshirë nga flakët teksa përpiqej të shuante zjarrin në një apartament të provincës Hubei në Kinë. Për të shpëtuar jetën e tij burri më pas është hedhur nga dritarja e ndërtesës, raporton People’s Daily Online.

Në atë moment ai përfshihet nga flakët dhe hidhet nga dritarja. Sipas Sina askush nuk u dëmtua nga incidenti që ndodhi në 17 dhjetor dhe zjarrfiksi mori vetëm disa plagë të lehta në duar.
Sigal