Kim e bën përsëri, e zhveshur para pasqyrës

605
Kim Kardashian nuk rresht se pruri foto nudo dhe këtë e bën vet, pa ndihmën e ndonjë fotografi
Bukuroshja kësaj here ka marrë pushim nga përkujdesja e fëmijëve derisa ka bërë një selfie para pasqyrës.
Edhe kësaj here ajo ka mbuluar vetëm thithkat derisa foton e ka pozuar në Instagram.
Poshtë, ajo ka pasur të veshur vetëm të brendshme kurse pozën e ka bërë në banjo.
Kim përndryshe është duke pushuar në Malibu derisa është cilësuar si mbretëreshë e emisionit të familjes së saj “Keeping Up With The Kardashians”.
Sigal