I mbijetuari nga tragjedia me 45 viktima: Shoferin e zuri gjumi

97
Sigal

Lulzim Sulejmani, është ndër të paktët pasagjerë që shpëtoi nga tragjedia e autobusit me shtetas nga Maqedonia e Veriut, që u përplas në autostradë dhe u përfshi nga flakët. Ai thotë se shoferin mund ta ketë zënë gjumi, pasi autobusi u përplas.