Greqia në panik/ Alarm për bombë në tre hotele në Selanik, nis evakuimi i tyre

123
Sigal

Një alarm për bombë në tre hotele në Selanik ka vendosur ne panik jo pak Greqinë pasditen e sotme.

Sipas informacioneve ekskluzive të “Thestival”, një person i panjohur i dërgoi një email hotelit Excelsior, në të cilin ai deklaroi se një bombë ishte vendosur në të, në hotelin Queen Olga dhe në hotelin Pella .

Menjëherë është urdhëruar evakuimi i tre hoteleve.

TEEM u thirr për të kontrolluar nëse posta ishte e vërtetë dhe për momentin ndodhet në terren.