Sigal

Policia greke arrestoi dje për trafik droge dy të rinj shqiptar.

Dy shqiptarët ishin 25 dhe 27 vjec.

Policia sekuestroi në automjetin e tyre 500 gram kanabis.

Mes të arrestuarve ishte dhe një 29 vjecar grek.

Operacioni policor u zhvillua në Mesinia të Peleponezit.