Gjakovë/ Të shtëna me armë zjarri, një i vrarë dhe një i plagosur

530
Sigal

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjakovë, ku një person është vrarë me armë zjarri ndërsa një tjetër ka mbetur i plagosur.

Ngjarja ka ndodhur këtë pasdite  në fshatin Marmull të Gjakovës.

“Në fshatin Marmull të Gjakovës një person është vrarë dhe një tjetër është plagosur”, ka njoftuar policia ndërsa ka shkuar në vendngjarje por ende nuk janë bërë të ditura rrethanat e ngjarjes.