Dallas, vinçi bie mbi pallate, 1 i vdekur, 6 të plagosur

490
Sigal

Një person ka vdekur dhe gjashtë janë plagosur pasi nëj vinç ra mbi një kompleks pallatesh në Dallas.

Vinçi shihet në video sesi lëkundet para mbrapa para se të bjerë, bianca harper – kelly ishte duke shkuar në kompleksin e pallateve për të lënë fëmijën tek dadoja. Ajo tha se po bërtiste ndërsa përpiqej të ndihmonte njerëzit.

Embedded video