6 vjecarin e rrethon pitoni, motra e vogel përpiqet ta shpëtojë (Video)

543
Jeta e ketyre dy femijeve qe rrezikojne cdo dite jeten e tyre ne kapjen e gjarperinjeve per shkak tregtimi per te siguruar sadopak te ardhura per familjen e tyre ka bere xhiron e botes.

Moter e vella cdo dite bejne te njejten pune duke rrezikuar jo pak jeten e tyre ne kapjen e gjarperinjeve gjigand. Keto dy femije nga Azia jane bere teme diskutimi ne rrjetet sociale.

Puna e tyre nuk shkon cdoher mire dhe kjo shihet qarte ne videon e meposhtme. Kesaj rradhe gjerat shkuan mire por neser nuk i dihet.
Sigal