Sigal

Pas Zelandës së Re, Viti i Ri 2019 ka trokitur edhe në Australinë e largët, ku spektakli i fishekzjarrëve dhe dritave shumëngjyrëshe është për të mos u humbur.

Turma të mëdha njerëzish u mblodhën në sheshet kryesore për të festuar me brohoritma e duartrokitje.