Zjarr te Kodër Vila në Durrës, flakët favorizohen nga era

349
Sigal

Nje zjarr ka rene diten e sotme ne zonen Koder Vila te Durresit.

Nuk ka persona të lënduar, por mbërritja me vonesë e zjarrfikëseve dhe era kanë favorizuar përhapjen e flakëve

Prej kohësh rrugët e ngushta janë kthyer në një problem për qytetarët durrsakë, ndërsa tanimë nuk i ka shpëtuar as zjarrfikësja