Zjarr në një banesë në Korçë, nuk dihet nëse ka persona brenda

107
Sigal

Korçë : Zjarr në një banesë në lagjen 12, në zonën e quajtur Çezma e Amzës. Zjarri sapo ka përfshirë banesën dhe ende nuk dihet nëse ka të lënduar apo jo. Policia, zjarrfikësja dhe ambulanca në vendngjarje.