Zjarr në një apartament në Durrës, nuk dihet nëse ka të lënduar

308
Një zjarr i madh ka përfshirë një apartament në Durrës, në zonën e Vollgës. Nuk dihen shkaqet e shpërthimit të zjarrit. 

Policia dhe zjarrfikësit ndodhen në vendin e ngjarjes.