Vranësira dhe temperatura të ulëta, njihuni me parashikimin e motit për ditën e sotme

52
Sigal

Moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura dhe kthjellime të pakta.

Temperaturat minimale do të luhaten nga 4-11 gradë, ndërsa temperature maksimale do të jenë 10-11 gradë C në veri dhe 14-17 gradë C në zonën e ulët.

Era do të jete me drejtim Jug-perëndim me shpejtësi 8 m/sek dhe dallgëzim të forcës 4 ballë në det të hapur.