Vodhën motorin, dy të arrestuar në Vlorë

293
Sigal

Policia e Vlorës njofton se ka arrestuar dy persona, pasi akuzohen për vjedhje në bashkëpunim.

Uniformat blu të qytetit bregdetar bëjnë me dije se në pranga ka rënë një 62-vjeçar dhe një 38-vjeçar, pasi në bashkëpunim kanë grabitur një moto-mjet.

Njoftimi i policisë Vlorë:

Policia ka arrestuar dy shtetas pasi në bashkëpunim kishin vjedhur një motomjet.

Arrestohen shtetasit:

A.M., 38 vjeç, banues në Vlorë.

V.M., 62 vjeç, banues në Vlorë.

Policia e Vlorës, nga hetimet e kryera ka zbuluar se këta shtetas, në bashkëpunim me njëri-tjetrin ditën e djeshme, dyshohet se kanë vjedhur motomjetin tip “Dayang” në pronësi të shtetasit I.B në lagjen “24 Maji” Vlorë.