VIDEO/ Zjarret përfshijnë pyllin e Ersekës, hera e katërt brenda javës, ja për çfarë dyshojnë autoritetet

56
Sigal

Zjarret kanë përfshirë pyllin e Ersekës, Kolonjë në këto momente dhe sipas informacioneve paraprake bëhet me dije se është hera e katërt që ka prani të flakëve brenda një jave.

Forcat zjarrfikëse dhe ato të policisë dyshojnë se ka një zjarrvënie të qëllimshme.

MSZH Ersekë është duke punuar për fikjen e flakëve në zonë.