VIDEO/ Zjarr në ish-bllok

261
Një zjarr ka rënë mesditën e sotme në zonën e ish-bllokut në Tiranë.
Sigal

Siç edhe duket nga pamjet, zjarri ka rënë pranë urës që lidh ish-bllokun me pjesën e shallvareve.

Një nga pemët ka marrë flakë dhe banorët që ndodheshin në ballkone e kanë shuar duke i hedhur ujë me kova.

Nuk dihen ende shkaku që pema ka marrë flakë.

Fotot dhe video jane realizuar nga fotografi Gent Shkullaku, i agjencise LSA.