( Video) Skandal policia qarkullon pa rrip sigurimi, godet dhe i rrëmben qytetarit telefonin

249
Një qytetar i kërkon llogari një polici se pse nuk e ka vendosur për rripin e sigurimit, polici i merr telefonin nga dora
Ja video e plotë:
Sigal

Qytetari i kërkon llogari policit për rripin, polici i merr telefonin.

Gepostet von Albanian Post am Samstag, 8. August 2020