VIDEO/ Pasojat e tritolit në shtëpinë e ish-basketbollistit

399
Sigal

Ja çfarë ka lënë pas shpërthimi i fortë me tritol në banesën e Nikolin Arrës, ish-basketbollistit të Vllaznisë në Shkodër.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:30 të natës, ndërkohë që shpërthimi i fortë ka shkatërruar thuajse gjithçka.

Siç mund te shihni edhe në video ka pjesë suvaje të rrezuar përtokë, xhama të thyer, pjesë të banesës së shkatërruar.

Për fat, ngjarja është mbyllur pa persona të lënduar, por me dëme të shumta materiale.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes, shkakun dhe autorët e saj.