(Video) Parashikimi i Arjan Çanit 9 vite më parë, pa ardhur PS në pushtet, për rrezikun e Erion Veliajt dhe njerëzve të tij

434
Sigal

Mediat sociale kanë publikuar një video të gazetarit të njohur Arjan Çani, u cili pa ardhur PS në pushtet, 9 vite më parë ka parashikuar për rrezikun e Erion Veliajt dhe njerëzve të tij

Ja video e plotë: