VIDEO/ Momenti kur ekipi francez zbulon viktimën në Thumanë

515
Ekipi francez i kërkim-shpëtimit vazhdoi punën në godinat e dëmtuara dhe zbuloi një tjetër viktimë gjatë orëve të natës në Thumanë.
Sigal